Facebook USTK YouTube USTK
USTK
home kontakt@ustk.pl +48793004270
PROFESJONALNE DACHY - SPRZEDAŻ, MONTAŻ - SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wynajem podnośników Gostyń

Podnośniki koszowe są bardzo dobrą alternatywą dla innych tradycyjnych sprzętów typu: drabina czy rusztowanie. Podnośnik poleca się przede wszystkim podczas prac, wykonywanych na problematycznych wysokościach. Pozwalają one zaoszczędzić czas profesjonalnych wykonawców oraz zadbać o bezpieczeństwo na budowie.

Podesty niezastąpione są podczas prac wykonywanych w trudno dostępnych miejscach budowy.

Podest ruchomy sprawdzi się podczas budowy nowoczesnej budynkach inwentaryzacyjnych, może być wykorzystany podczas prac związanych z malowaniem budynków, zakładaniem instalacji elektrycznych, grzewczych czy klimatyzacji. Podnośnik koszowy zastosować można podczas prac dekarskich i blacharskich jak i podczas montażu konstrukcji stalowych.

Podnośnik samojezdne wykorzystać można do wykonywania prac związanych z montażem oświetlenia zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Ułatwią one transportu materiałów budowlanych na wymaganą wysokość.

Podesty ruchome wybierane są przez inwestorów którym zależy na szybkim czasie realizacji oraz na bezpieczeństwie pracy. Dzięki swoim zaletą  pozwalają usprawnić oraz ułatwić pracę na budowie. Nawiążemy współpracę z firmami na terenach miasta Gostyń, Milicz, Trzebnica, Krobia, Rawicz, Leszno oraz Biskupice Podgórne.

newsletter
Newsletter
Zapisz się i bądź na bieżąco!