Facebook USTK YouTube USTK
USTK
home kontakt@ustk.pl +48793004270
PROFESJONALNE DACHY - SPRZEDAŻ, MONTAŻ - SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wynajem podnośników Jarocin

Nasze podesty, wykorzystywane były podczas tworzenia murali wielkoformatowych w mieście Jarocin. Muzeum Regionalne w Jarocinie zaprosiło naszą firmę do współpracy z związku z projektem „Z kontrkultury w popkulturę”.  Wynajmowane przez nas podesty, służyły artystą street artu podczas tworzenia wielkoformatowych murali na szczytowych ścianach bloków. Ideą projektu było tworzenie malowideł o tematyce festiwalowej.

Podnośniki były tu świetną alternatywą dla zwykłych rusztowań, zapewniły artystą maksymalny komfort i bezpieczeństwo pracy. Dzięki swojej budowie, ułatwiały pracę, pozwalając na szybką zmianę wysokości oraz na łatwy transport materiałów budowlanych. Dzięki wysięgowi bocznemu zwyżek,  malarze bez problemu mogli poruszać się wzdłuż i wszerz malowidła, co znacznie wpłynęło na wygodę prowadzonych prac.

Podesty pozwoliły na szybkie i sprawne wykonanie zaplanowanych prac.

Podnośniki świetnie sprawdziły się podczas prac na dużych wysokościach . Pozwoliły one artystą na bezpieczna pracę, stając się bezpieczniejszą alternatywą dla zwykłych rusztowań. Podnośniki wynajmujemy na obszarze  miasta Jarocin, Gostyń , Środa Wielkopolska, Dobrzyca oraz Śremu.

newsletter
Newsletter
Zapisz się i bądź na bieżąco!